דר עלי אמרה קאראדיניז (מנתח השתלות שיער & מנתח פלסטי)

קליניקת שיער AEK

דר עלי עובד עם כל השיטות החדשות ביותר להשתלת שיער כיום השיטות שהוא עובד אתם הן FUT, FUE ומשולב FUE + FUT. השתלת שיער לא מגולח, השתלת שיער ארוך, השתלת שיער אפרו, השתלת זקן, השתלת גבות, השתלת שיער לנשים, השתלת שיער גוף, תיקוני השתלות שיער לא מוצלחות של מטופלים.

דר עלי MD (Dr. K) הוא המנתח הטורקי היחיד אשר חבר בארגון האמריקאי להשתלות שיער HRS.

הוא ביצע למעלה מ2000 ניתוחי השתלת שיער. הוא חבר פעיל בארגון הבינלאומי להשתלות שיער ISHRS.

דר עלי חבר בארגון לשחזור זיקי שיער ABHRS וגם חברה בוועדה לקבלת מנתחים חדשים לארגון.

ארגון ABHRS הוא ארגון היחידי המוסמך להשתלות שיער ודר עלי הוא החבר הדיפלומטי הטורקי היחידי בארגון אשר מומחה בניתוחי השתלות שיער ובניתוחים פלסטיים.

דר עלי אמרה נולד  אדינבורו אשר בסקוטלנד והוא בעל אזרחות בריטית ובעל באזרחות טורקית. הוא מדבר אנגלית שוטפת ברמת שפת אם. הוא קיבל את הדוקטורת שלו ואת התמחות הכירוגית שלו בטורקיה.

עקב התלהבות ומסירות שלו לניתוחי שיקום שיער הוא התחיל לעבוד באופן בלעדי בניתוחים לשיקום זקיקי שיער והשתלה משנת 2010. בשנת 2011 הוא נהפך לחבר בארגון הבינלאומי הקהילתי של מנתחי השתלות שיער. ((ISHRS ומאז הוא נהפך להיות מוזמן קבוע לישיבות של הארגון.

כדי לספק את החזון הגדול של דר עלי לספק את השירותים המתקדמים ובסטנדרטים הגבוהים ביותר שלו הוא החליט להקים את קלינית השתלות השיער AEK באיסטנבול טורקיה ב2014. בשנת 2015, הוא החליט להיות המנתח הטורקי הראשון שקיבל דיפלומה מהארגון האמריקאי ABHRS הוא גם נבחר להיות חבר בארגון ISHRS FUE החדשני FUEAC.

הוא גם נבחר להיות חבר בארגון ISHRS FUE החדשני FUEAC.

 ד"ר  עלי אמרה באתר איגוד הרופאים ABHRS 

המלצה על ד"ר עלי אמרה באתר realself

כתבה על ד"ר עלי אמרה

פייסבוק

אינסטגרם

טוויטר

ד" עלי אמרה באתר provenexpert

ד"ר עלי אמרה באתר ISHRS

ד"ר עלי אמרה באתר realself

"קליניקת AEK  היא מתחם השתלות בוטיק אשר ממוקמת בטורקיה ומתמחה ומספקת ובמחירים נוחים ובאיכות הגבוה ביתר השתלות שיער למטופלים מכל העולם"

השתלות שיער הן נורא יקרות לביצוע מסביב לעולם ויש מספר מצומם מאוד של מדינות אשר מספקות את האיכות הרצויה. לעומת זאת האפשרות שיש לנו היא השתלת שיער בטורקיה היא מאוד זולה בעקבות שימוש בטכניקות לא רישמיות אשר משומשות בעולם, ללא התערבות רופא בפרצדרה הרפואית. לעומת זאת התוצאות עקב בחירת קליניקות ללא ניסיון יש השלכות נוראיות. ברגע שתורם מבזבז את הפוטנציל שלו במקום לא מקצועי אין באמת כל כך מה לעשות עם ההשתלה הלא תקינה שלו. אנחנו מודעים שהמון מטופלים מחפשים מרכז טיפולים אשר מספק השתלות ברמה הגבוה ביותר ובמחיר הוגן. למרות המחירים הנמוכים והשתלות ברמות הנמכות להשוואה, אנחנו מתעקשים להיות קליניקה ברמה הגבוה ביותר כאשר הרופא מערוב באופן מלא ובהדרכתו בהליכים הכירוגים בקליניקה. ולכן אנו מספקים בדרך כלל השתלות מעולות מאז שהקליניקה נפתחה.

AEK  קליניקת השתלת השיער הוא מרכז השתלת אשר מציע מספר ניתוחים והליכים כירורגים אשר מתאימים לכל צורך המטופלים. הצוות הרפואי מכיל את הצוות המוסמך ביותר ובעל סטנדרטים גבוהים ביותר לטיפול וגם וכתוצאה מכך אנו מקבלים תוצאות ברמה הגבוה ביותר לכל מטופלים שלנו.

American Board of Hair Restoration Surgery Certificate

Ali Emre Karadeniz, MD (Dr. K) is the only American Board of Hair Restoration Surgery Certified Turkish plastic surgeon.

ד"ר קרדניז הוא חבר של החברה הטורקית של מנתחים פלסטיים ושיקום.

ד"ר קארדניז הוא דיפלומט של המועצה האמריקנית לשיקום השיער היחיד בטורקיה

ד"ר Karadeniz הוא חבר פעיל של החברה הבינלאומית ISHRS של כירורגיה לשיקום השיער.

ד"ר Karadeniz מומלץ על ידי מטופלים.

WhatsApp chat
--> קידום ישיר - העסק שלך באינטרנט