השתלת גבות

השתלת שיער לגבות- הסוף לקעקועים ולמראה המלאכותי

 

הגבות של כל אישה, מהוות חלק מרכזי בפניה והעיצוב שלהן, ישפיע על יופייה של האישה באופן משמעותי. לפני שנים רבות היה אופנתי למרוט את הגבות ולהגיע לקו דק מאוד, אך היום, גבות עבות הן צו השעה ונשים רבות, מעוניינות להחזיר לעצמן את מראה הטבעי, הדרמטי והמיוחד של גבות עבות וטבעיות.

 

בגלל הצורך הרב של נשים במראה של גבות מלאות ועבות, קוסמטיקאיות רבות עברו הכשרה של קעקועים ומילוי הגבה בשיטת השערה. מראה זה נשאר לכמה חודשים עד שהגוון של הקעקוע דוהה והגבות הופכות להיראות הרבה פחות אסטטיות וזאת בלשון המעטה. היום, נשים רבות הבינו כי הפתרון לשיער טבעי ולגבות מלאות הינו באמצעות השתלת שיער לגבות . השתלות אלה, מתבצעות באמצעות קליניקות מקצועיות ומתקדמות בטורקיה, אשר מנוהלות ע"י רופא מומחה בהשתלות מסוג זה, הנחשבות לאמנות של ממש ודיוק רב, כך שהגבות תיראינה טבעיות ככל שניתן.

 

כיצד מתבצעת השתלת שיער בגבות?

 

שיטה זו של השתלת שיער לגבות, נחשבת למתקדמת ביותר. הרופא המומחה להשתלת שיער מסוג זה, יבחן את זקיקי השיער ויעניק להם תכונות גנטיות טובות יותר כאשר תכונות אלה תישמרנה, גם לאחר ההשתלה עצמה. שיטה זו היא מתקדמת, כאשר אין סימנים בגבות כגון צלקות. ההליך נעשה  תחת הרדמה מקומית, כך שנשים אינן חוות כאבים. מדובר על אזור רגיש במיוחד והליך זה, נחשב למורכב יותר ולכן יש לתת דגש רב בבחירת הקליניקה בחו"ל.

 

אחוזי ההצלחה בנשים אשר עברו השתלת שיער בגבות, כאשר נשים רבות שעברו את ההשתלה, מעידות כי מראה הגבות שלהן הינו טבעי. התופעה של דילול שיער בגבות, נובעת עם הגיל, כאשר מתחילות בעיות הורמונאליות, או בעיה של תפקוד לקוי של בלוטת התריס.

 

מהיום גם אתן יכולות ליהנות מגבות מלאות בנראה טבעי

 

המראה הטבעי, כבש את עולמן של נשים רבות, זו הסיבה כי כבר המודעות בקרב נשים אלה רק גברה עם השנים, במיוחד  כאשר קיימות קליניקות ידועות ואיכותיות בטורקיה, כאשר הרופא המנתח הוא בעל ידי אומן, היות ועליו למקם את הזקיקים של השיער שנלקח מהעורף בזווית הנכונה ובכיוון של צמיחת השיער, בכדי שיוכל להתחקות אחר המראה הטבעי ככל שניתן. אחד מהרופאים המוכרים והידועים בטורקיה, כאשר נשים רבות מגיעות אליו מארצות רבות בעולם הינו ד"ר עלי אמרה קרנדיז.  הרופא מנהל את מרפאת AEK בטורקיה, לאחר שהפך למנתח הפלסטי הטורקי הראשון שהוא חבר במועצה לכירורגיה ושיקום השיער ABHRS ואף הפך לחבר הוועדה לקידום זכויות האדם {FUEAC}.

 

ד"ר אמרה, הינו יליד סקוטלנד וקיבל את התואר ברפואה ואת תעודת המומחה שלו בכירורגיה פלסטית בטורקיה. עד היום, ד"ר אמרה פעיל ומעורב באירועים מדעיים, בכדי לספק כמות גדולה של טיפולים כירורגיים בשל הביקוש הרב. מייצג הקליניקה בישראל הינו מר גולן , אשר שולח קבוצות רבות מדי חודש של מושתלי שיער ומושתלי גבות, לאחר שהמטופלים כבר שלחו תמונות ברורות כאשר באמצעותן, ניתן יהיה לקבוע את כמות הזקיקים ומחירה של ההשתלה שהיא זולה בהרבה מאשר בארץ. הקליניקה הינה מהמתקדמות ביותר והמחיר כולל מלון 5 כוכבים, נהג צמוד הדואג למושתלים מרגע הגעתם לטורקיה וכן, השירות כולל גם מתורגמן הדובר עברית וטורקית.

השתלת גבות בטורקיה אצל הרופא הטוב בעולם ד"ר עלי אמרה קרדניז

WhatsApp chat
--> קידום ישיר - העסק שלך באינטרנט