FUE הוא הקציר האינדיבידואלי של השתלות יחידה פוליקולרית. 
הגורם החשוב ביותר לאיכות ה- FUE הוא ההכשרה והכישורים של הצוות הכירורגי שעושה זאת

FUE הוא טכניקה קציר השתל פופולרי ב 15 השנים האחרונות. כל יחידה פוליקולרית מבודדת בנפרד באמצעות צינור מתכת חדה, הנקראת 'אגרוף'. את האגרוף ניתן לסובב לעבור דרך משטח העור באופן ידני או על ידי התקנת אותו על מכשיר מופעל; האחרון המאפשר מיצוי קל יותר. הטכניקה הוכנסה בתקווה למנוע את הצלקת הליניארית ב- FUT ולספק שיטת "חסרת צלקת". ואכן, FUE פורסמה על ידי מרפאות שיער כשיטה ללא צניעות לעומת FUT. עם זאת, אתרי החילוץ השתל לרפא להשאיר צלקות קטנות אשר גלויים כמו גם נקודות לבנות או כתמים חסרי שיער על בחינה מדוקדקת. למרות שזה לא נכון כי FUE היא טכניקה חסרת צלקת, הצלקות יכול להיות קרוב בלתי נראה על הקרקפת השעיר כאשר מבוצע עם טכניקה טובה. האתגר העיקרי כאשר עושה FUE היא למנוע נזק משמעותי זקיק השיער על ידי האגרוף, אשר נקרא "שיעור הזקיקים זקיק", FTR. למרות FTR מוזנח באופן נרחב על ידי מרפאות לא מקצועי, זה נושא חם מאוד בפגישות מדעיות. FTR הוא גדל באופן משמעותי כאשר המנתח אינו מנוסה; זה לוקח הרבה תרגול כדי להפחית את זה לרמה מקובלת.

ד"ר Karadeniz עשה מצגת בנושא זה בכנס השנתי לשנת 2013 של החברה הבינלאומית של מנתחים לשיקום שיער (ISHRS) בסן פרנסיסקו. במרפאות בהן מותר לטכנאים לעשות חלצי שתל לא זהירים, ה- FTR יכול להגיע עד 70%.

בעיה קריטית נוספת ב- FUE היא מספרי השתל המוצעים. כמה מרפאות להציע מספרי שתל גבוה מאוד כדי למשוך חולים ואילו אחרים מאמינים מספרים קטנים יותר הם בטוחים יותר. רוב המרפאות המציעות 5000, 6000, 7000 שתלי יודע כי המטופלים לעולם לא יוכלו לגלות את מספר השתל האמיתי.

במציאות, 2000 השתלות נחשב מספר גדול FUE על ידי העולם המדעי אם יחידות פוליקולרי הסמוך לא יוסרו. בחולים עם אזור התורם טוב 3000 השתלות עשוי להיות אפשרי לחלץ 4000-5000 שתלי כמעט תמיד פירושו הפרת אזור הבטיחות. כאשר מספרי השתל גבוהה מאוד מופקים באמצעות FUE, חלק ההשתלמויות נקצרים למעשה מן האזורים nonpermanent, כלומר, שתלים אלה למעשה יאבדו בעוד כמה שנים. אתרי החילוץ הצמודים גורמים לצלקות דמויי רצועה דמוית רצועה, העלולות להיראות הרבה יותר גרועות מאשר צלקת ברצועה.

היבט נוסף חשוב מאוד הוא "כלכלת השיער התורם". רוב המרפאות מזניחות את העובדה כי החולה עשוי להזדקק קצת שיער התורם כדי לשמש כדי לתקן בעיות בעתיד נשירת שיער, במיוחד בחולים צעירים. הם מנצלים את הידע המוגבל של החולים ואת הרצון לקבל את השיער ביותר באותו זמן ולצטט מספרים השתל גבוה מאוד. הם לא רק להגדיל את ההכנסה שלהם אבל להרוויח מוניטין כמרפאה שנותנת יותר שיער לחולים שלהם.

עוד כלי שיווק ב FUE כבר קידום כמה קטן אגרוף המרפאה משתמשת. גודלי פאנץ 'צריכים להיבחר בהתאם לכל המאפיינים של זקיקי החולה וקוטר פנימי של 0.8 עד 1.0 עשוי להיות מועדף גם להקטין את ה- FTR תוך מניעת צלקות גדולות שלא לצורך. באמצעות אגרוף קטן מדי גורם שיעור transection גבוה מאוד הצטלקות משמעותי בשל ניסיונות יותר הקציר שתלי. מרפאות המעדיפות באמצעות אגרופים ידניים לאחרונה שיווק זה כשיטה מעולה על פני אגרוף ממונע בעוד נתונים מדעיים עד כה לא הצליח להוכיח את הטענה הזאת. הדרך היחידה לוודא כי כל הפרמטרים הללו כבר טופל עם גישה מדעית היא לבחור מנתח מנוסה וכנה אשר מוקדש בתחום של ניתוח שיער. AEK Hair Clinic הוא מרפאת להשתלת שיער בוטיק באיסטנבול, טורקיה המספקת טיפולי נשירת שיער כולל FUE Hair Transplants. מלאו את טופס הייעוץ עכשיו כדי ללמוד עוד על עלויות השתלת השיער FUE שלנו ועל אפשרויות הטיפול שאנו מציעים לכם.

 

 
WhatsApp chat
--> קידום ישיר - העסק שלך באינטרנט