השתלת שיער בשיטת FUT

השתלת שיער היא פעולה המתבצעת על ידי לקוחות רבים המעוניינים לשפר את נראות שיערם ולעבות אותו כך שייראה טבעי.

אנשים שהתקרחו לחלוטין יבצעו בין שתיים לשלש השתלות כדי להשיג את האפקט המבוקש של שיער מלא בכל היקף הראש ובעלי שיער דליל יזדקקו להשתלה אחת או לכל היותר לשתי השתלות.

השתלת שיער בשיטת סטריפ FUT

שיטת סטריפ FUT מתבצעת כבר שנים רבות בהצלחה גדולה בישראל ובעולם כולו על ידי ניתוח, המתבצע בהרדמה מקומית כמעט ללא כאבים.

השיטה מבוססת על העובדה שכל שערה היא למעשה קבוצה של כמה שערות הצומחות יחד ומהוות יחידות פולקלוריות שאפשר באמצעות מיקרוסקופ להפריד ביניהן וכך להוציא את המיטב מכל אחת מהן בנפרד. בתחילת הטיפול, מוצאות השערות הללו מחלקה האחורי של הקרקפת ששם נשירת השיער היא מופחתת והן ומועברות למיקרוסקופ לבדיקה וטיפול. הנקבים הקטנים שנוצרו בתהליך הוצאת השערות נסגרים על ידי תפרים זעירים ולכן נוצרות צלקות קבועות אשר מתכסות עם השיער.

הצוות הרפואי, מבצע הרדמה מקומית בראשו של המטופל וכשהמקום רדום שולפים ממנו כ 1400 זקיקי שיער ומפצלים אותם ליחידות נפרדות המיועדות להשתלה ברחבי הראש.

מהלך הניתוח

הניתוח אורך כמה שעות, בתחילתו מבצעים ברחבי הראש חורים קטנטנים ובתוך כל אחד מהם מתבצעת ההשתלה. במהלך ההחלמה מהניתוח קיימת תחושה כי האזור רדום אך התחושה הזו חולפת תוך ימים בודדים.

בחלקה האחורי של הקרקפת נותרות צלקות זעירות שגודלן בין אחד לשלושה מילימטרים. אצל בעלי קרחות הצלקות נראות למשך כמה ימים עד שהן מגלידות ונופלות באופן טבעי ואצל מטופלים בעלי שיער דליל, ברוב המקרים קשה להבחין בהן כי השיער בחלק האחורי של הקרקפת, מכסה אותן אלה אם כן מסתפרים קצוץ מאוד אז הצלקת מאוד בולטת.

תוצאות הניתוח

את תוצאותיו של הניתוח אפשר לראות אחרי כשלושה חודשים. כשנראית צמיחה טבעית של כל שערה במיקומה החדש שאורכה כאחד ס"מ והשיער המושתל מתחיל לצמוח בצורה טבעית, שינוי משמעותי אפשר לראות בחודשים שלאחר מכן עד שלאחר כשנה נראה השינוי המהותי שכה ציפו לו.

השתלת שיער בשיטת FUT יוצרת צמיחה מועטה של כל השתלים שהוחדרו לעור לעומת השיטות המתקדמות בעולם שהם FUE ו PEN CHOI.

תופעת נשירת השיער הטבעי לאחר כמה חודשים היא פעולה טבעית ומוכרת. במקרים רבים, שיער טבעי שהיה ממוקם בעת ההשתלה בסמוך למיקומים שבהן בוצעה ההשתלה, נושר עקב כך. אך זו תופעה חולפת. . השערות הללו אומנם נושרות אך תוך כמה חודשים בודדים הן מתחילות לצמוח מחדש. בתחילה הן עדינות ודקות ואט אט הן מתחזקות וחוזרות להיות כפי שהיו בעבר.

WhatsApp chat
--> קידום ישיר - העסק שלך באינטרנט